Техномаркет - QUADRO DMG-7205PV СУШАРА

QUADRO DMG-7205PV СУШАРА

-15%

Производител: QUADRO
Шифра: 29389188
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
14,393 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 7 КГ 15 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ 100 Л СВЕТЛО ВО БАРАБАНОТ НИВО НА БУЧАВОСТ 65 ДБ ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) 845X596X563 ММ

Слични производи