Техномаркет - BOSCH SMS-25GW02E МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMS-25GW02E МАШИНА ЗА САДОВИ

-30%

Производител: BOSCH
Шифра: 29389191
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
22,991 ден.

Слични производи