Техномаркет - ELECTROLUX EOF-3H50X ФУРНА

ELECTROLUX EOF-3H50X ФУРНА

-32%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29389211
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
17,791 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 72лит СЕРИЈА 600 SurroundCook Aqua Clean ДИСПЛЕЈ КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ 9 ПРОГРАМИ XXL ВЕНТИЛАТОР

Слични производи