Техномаркет - ELECTROLUX EW-7H458B СУШАРА

ELECTROLUX EW-7H458B СУШАРА

-25%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29389212
Достапност: залиха
Редовна Цена:
41,799 ден.

SMART цена:
31,498 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА PerfectCare 700 КАПАЦИТЕТ 8кг ТЕХНОЛОГИЈА ТЕРМОПУМПА SensiCare GentleCare EcoFlow ФИЛТЕР ФУНКЦИЈА Reverse Plus ЛЦД ДИСПЛЕЈ НА ДОПИР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ ДИМЕНЗИИ В.Ш/Д 85/60/60

Слични производи