Техномаркет - ARIETE AR2877 ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ

ARIETE AR2877 ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ

-12%

Производител: ARIETE
Шифра: 29389238
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,899 ден.

SMART цена:
3,431 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ МОЌНОСТ 2000W КАПАЦИТЕТ 1,7 ЛИТРИ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи