Техномаркет - ARIETE AR909 АПАРАТ ЗА ПЕЧЕЊЕ ПИЦА

ARIETE AR909 АПАРАТ ЗА ПЕЧЕЊЕ ПИЦА

-21%

Производител: ARIETE
Шифра: 29389243
Достапност:
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

АПАРАТ ЗА ПЕЧЕЊЕ ПИЦА МОЌНОСТ 1200W ТЕМПЕРАТУРА НА ПЕЧЕЊЕ - ДО 400 СТЕПЕНИ КАМЕНА ПЛОТНА ЗА ПЕЧЕЊЕ 5 РАЗЛИЧНИ СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ

Слични производи