Техномаркет - ARIETE AR407 СОКОВНИК

ARIETE AR407 СОКОВНИК

-13%

Производител: ARIETE
Шифра: 29389250
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ 60W ИНОКСНО КУЌИШТЕ СИСТЕМ ЗА ПРОКАПУВАЊЕ

Слични производи