Техномаркет - FAVORIT E60-A22X A++ МАШИНА ЗА САДОВИ

FAVORIT E60-A22X A++ МАШИНА ЗА САДОВИ

-26%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29389314
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
16,992 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 7 ПРОГРАМИ ЛЕД ДИСПЛЕЈ ТРЕТА ПОЛИЦА ПОСЕБНА ОПЦИЈА ЗА МИЕЊЕ СО ТАБЛЕТИ ОПЦИИ ЗА ЕКСТРА ХИГИЕНА; ЕКСТРА ПЛАВЕЊЕ; ЕКСТРА СУШЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59,8/59,8 повеќе инфо на href="https://favoritelectronics.com/shop/%d0%bc%d0%b0%d1%88%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%bc%d0%b8%d0%b5%d1%9a%d0%b5-%d1%81%d0%b0%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b8-e60-a22/">Повеќе за производот...

Слични производи