Техномаркет - TEFAL KI150D30 БОКАЛ

TEFAL KI150D30 БОКАЛ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29389666
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,839 ден.

SMART цена:
2,413 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ЗА ВОДА МОЌНОСТ:2200W КАПАЦИТЕТ:1,7L ЗАТВОРЕН ГРЕАЧ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи