Техномаркет - PHILIPS GC5034/20 ПЕГЛА НА ПАРЕА

PHILIPS GC5034/20 ПЕГЛА НА ПАРЕА


Производител: PHILIPS
Шифра: 29389970
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,649 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА БОЈА СИНА OPTIMALTEMP - 3000W DYNAMIQ РЕГУЛИРАЧКА ПАРЕА 65Г/МИН УДАРНА ПАРЕА 260Г/МИН OPTIMALTEMP ТЕХНОЛОГИЈА (АВТОМАТСКО ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМЕПЕРАТУРАТА) ANTI-CALC ANTI-DRIP SPRAY STEAMGLIDE PLUS НЕЛЕПЛИВА ПЛОЧА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ АКО НЕ СЕ УПОТРЕБУВА ФУНКЦИЈА ЗА САМОЧИСТЕЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ЕКО ФУНКЦИЈА УДОБНА РАЧКА ECO SETTING: 10% ENERGY REDUCTION 350МЛ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 2.5М

Слични производи