Техномаркет - GORENJE M-500DCBK РАЧЕН МИКСЕР

GORENJE M-500DCBK РАЧЕН МИКСЕР

-41%

Производител: GORENJE
Шифра: 29389988
Достапност:
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,291 ден.

МОЌНОСТ НА МОТОРОТ: 500 W DC МОТОР ЗА ЕКОНОМИЧНА УПОТРЕБА И ДОЛГОТРАЈНОСТ БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ЗА ЛЕСНО И ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ УЛТРА ЛЕСЕН ТИВКА РАБОТА (SILENTPOWER) ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ON/OFF КОПЧЕ И КОПЧЕ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ВРТЕЖИТЕ БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 5 ТУРБО-КОПЧЕ ЗА ИНСТАНТНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОЌНОСТА ПУЛСНО РАБОТЕЊЕ ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ МАТАЛКИ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОДАТОЦИ : ВИСОКО ЕФИКАСНИ МАТАЛКИ ЗА МЕШАЊЕ И МЕСЕЊЕ, ИНОВАТИВНИ МАТАЛКИ ЗА ТЕСТО ИЗРАБОТКА НА КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ БОЈА: ЦРНА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1,0 M

Слични производи