Техномаркет - TEFAL FV6520E0 ПЕГЛА СО ПАРЕА

TEFAL FV6520E0 ПЕГЛА СО ПАРЕА

-20%

Производител: TEFAL
Шифра: 29390047
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,799 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕА МОЌНОСТ 2400W КОНСТАНТНА ПАРЕА 25гр/мин УДАРНА ПАРЕА 115гр СИСТЕМ ЗА ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА КАНИСТЕР ЗА ВОДА 250мл ФИЛТЕР ЗА БИГОР КЕРАМИЧКА ПОДЛОГА ЗА ПЕГЛАЊЕ МОЖНОСТ ЗА ВЕРТИКАЛНО ПЕГЛАЊЕ РАБОТА БЕЗ КАБЕЛ потекло: Франција

Слични производи