Техномаркет - TEFAL SV8062E0 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

TEFAL SV8062E0 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

-12%

Производител: TEFAL
Шифра: 29390049
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,299 ден.

SMART цена:
12,549 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР МОЌНОСТ 2800W УДАРНА ПАРЕА 450гр/мин 6,8 БАРИ ПРИТИСОК ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 2 МИН КАПАЦИТЕТ НА КАНИСТЕР 1,8Л НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА ЗА ПЕГЛАЊЕ СИСТЕМ ЗА САМОЧИСТЕЊЕ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,6М

Слични производи