Техномаркет - LIEBHERR CTPEL-251

LIEBHERR CTPEL-251

-21%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29390265
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
21,992 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ВКУПЕН НЕТО КАПАЦИТЕТ 270 l КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 218 l КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 52 l EНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ БРОЈ НА ПОЛИЦИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 4 ПРИЛАГОДИВИ ПОЛИЦИ ПО ВИСИНА 3 1 ФИОКА ЗА ОВОШЈЕ/ЗЕЛЕНЧУК ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 157,1 / 55,0 / 63,0 cm

Слични производи