Техномаркет - PHILIPS HR2041/00 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR2041/00 БЛЕНДЕР

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29390289
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

SMART цена:
2,039 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 450W БРОЈ НА БРЗИНИ 1 ФУНКЦИЈА ПУЛСИРАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1,9Л ПЛАСТИЧЕН САД СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи