Техномаркет - BOSCH SGV-4HVX33E ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SGV-4HVX33E ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-14%

Производител: BOSCH
Шифра: 29390295
Достапност: залиха
Редовна Цена:
48,999 ден.

SMART цена:
41,992 ден.

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА EcoSilence Drive AquaSensor AUTO ПРОГРАМИ Extra Dry, Half Load, SpeedPerfect + VarioFlex корпи ТРЕТА КОРПА ЗА ПРИБОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.5/60/55

Слични производи