Техномаркет - SAMSUNG NV-68A1110BS/OL

SAMSUNG NV-68A1110BS/OL

-19%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29390383
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
20,992 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 68л КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ДИСПЛЕЈ 3 СТАКЛА НА ВРАТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

Слични производи