Техномаркет - LIEBHERR CU-331

LIEBHERR CU-331

-13%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29390504
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
26,993 ден.

КОМБИНИАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 212 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 84 L КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ F АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 181/55/63

Слични производи