Техномаркет - LIEBHERR KSL-2834

LIEBHERR KSL-2834

-21%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 29390505
Достапност: залиха
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
22,992 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН НЕТО КАПАЦИТЕТ 250 L ФРИЖИДЕР 229 L ЗАМРЗНУВАЧ 21 L КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ F ОПСЕГ НА ТЕМПЕРАТУРА НА ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 0°C ДО +15°C АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ 5 ПОЛИЦИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 2 ПОЛИЦИ ЗА ШИШИЊА МАТЕРИЈАЛ НА ВРАТАТА ЧЕЛИК ЕРГОНОМСКА РАЧКА НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 140,2 / 55,0 / 63,0 CM

Слични производи