Техномаркет - GORENJE WNEI-94BS

GORENJE WNEI-94BS

-19%

Производител: GORENJE
Шифра: 29390587
Достапност: залиха
Редовна Цена:
36,999 ден.

SMART цена:
29,990 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 9кг ЦЕНТРИФУГА 1400врт/мин SteamTech NormalCare TimeCare Инвертер PowerDrive мотор ЛЕД дисплеј ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи