Техномаркет - ELECTROLUX EW7-F249PS МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW7-F249PS МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29390660
Достапност: залиха
Редовна Цена:
44,999 ден.

SMART цена:
35,549 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ 9кг ЦЕНТРИФУГА 1400 врт/мин SteamCare System PerfectCare 700 UniversalDose ЗА PODS 60% ПОБРЗО РАСТВОРУВАЊЕ ИНВЕРТЕР МОТОР СО ПОСТОЈАН МАГНЕТ ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ 69л Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor Anti-Allergy Vapour ОДЛОЖЕН СТАРТ FUZZY LOGIC ТЕХНОЛОГИЈА, ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A по новата ЕУ класификација ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/63см href="https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/washing-machines/front-loader-washing-machine/ew7f249ps/">Повеќе за производот...

Слични производи