Техномаркет - SEVERIN 2408 ФРИТЕЗА

SEVERIN 2408 ФРИТЕЗА

-12%

Производител: SEVERIN
Шифра: 29390798
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,599 ден.

SMART цена:
2,299 ден.

ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 840W КАПАЦИТЕТ НА ФРИТЕЗАТА ЗА ГОТВЕЊЕ 200гр. ФОНДУ СО 6 БОЦКАЛКИ ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА ДО 190 СТЕПЕНИ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ЗАМЕНЛИВ ФИЛТЕР ЗА МАСНОТИИ НА САМИОТ КАПАК

Слични производи