Техномаркет - SEVERIN 3261 ПЕГЛА СО ПАРЕА

SEVERIN 3261 ПЕГЛА СО ПАРЕА


Производител: SEVERIN
Шифра: 29390801
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕА МОЌНОСТ 2400W УДАРНА ПАРЕА 85гр КОНСТАНТНА ПАРЕА 30гр КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВАР ЗА ВОДА 175мл ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,9m СИСТЕМ ЗА САМОЧИСТЕЊЕ, ПРОТИВ БИГОР

Слични производи