Техномаркет - SEVERIN 3535 СОКОВНИК

SEVERIN 3535 СОКОВНИК

-18%

Производител: SEVERIN
Шифра: 29390802
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

СОКОВНИК ЕЛЕКТРИЧНА ЦЕДАЛКА АВТОМАТСКО СТАРТУВАЊЕ МОЖНОСТ ЗА ПРОЦЕДУВАЊЕ НА ИСЦЕДЕНИОТ СОК ДВА ДОДАТОЦИ ЗА РАЗЛИЦНА ГОЛЕМИНА НА ОВОШЈЕ

Слични производи