Техномаркет - QUADRO DFR-3340WD EU LINOX

QUADRO DFR-3340WD EU LINOX

-22%

Производител: QUADRO
Шифра: 29391312
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
17,992 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 204л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 84л ДИСПЕНЗЕР ЗА ВОДА НА ВРАТА БОЈА ИНОКС ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 180/55/60

Слични производи