Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON HIO-3O41 WFE

HOTPOINT-ARISTON HIO-3O41 WFE

-21%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 29391347
Достапност: залиха
Редовна Цена:
33,999 ден.

SMART цена:
26,990 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 14КОМПЛЕТИ 9 ПРОГРАМИ ДИСПЛЕЈ ТРЕТА КОРПА ACTIVE 3D ZONE WASH FLEXI LOAD ACTIVE DRY ИНВЕРТЕР МОТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА C ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/60/55

Слични производи