Техномаркет - ROWENTA RR7387WH РОБОТ ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RR7387WH РОБОТ ПРАВОСМУКАЛКА

-33%

Производител: ROWENTA
Шифра: 29391367
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,809 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

Робот правосмукалка Тип на мотор:BLDC Тип на навигација:Gyro Број на странични четки:2 Волумен:0,4 л Тип на батеријаЛи-јон Погоден за секаков вид на подови Едно полнење трае:120 мин Време на полнење:6 ч. Контролирано со паметен телефон Со сензори спречени судири и падови Воздух филтриран преку филтерот ХЕПА Ниво на бучење:67 dB (A) Компатибилен:Wifi Може да се справи со препреки со висина од 1.5 см

Слични производи