Техномаркет - KRUPS EA810870 ЕСПРЕСО АПАРАТ

KRUPS EA810870 ЕСПРЕСО АПАРАТ

-12%

Производител: KRUPS
Шифра: 29391369
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,559 ден.

SMART цена:
22,491 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО МОЌНОСТ1450W ПРИТИСОК15 BARI МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ МОЖНОСТ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ ДВЕ КАФИЊА ИСТОВРЕМЕНЕО потекло: Франција

Слични производи