Техномаркет - GORENJE FH-21FPW ЗАМРЗНУВАЧ

GORENJE FH-21FPW ЗАМРЗНУВАЧ

-6%

Производител: GORENJE
Шифра: 29391387
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
16,992 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ KAPACITET 198 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 14 КГ / 24 Ч ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО ВНАТРЕШНОСТА БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 80/85/70

Слични производи