Техномаркет - PHILIPS HD9252/90 ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ

PHILIPS HD9252/90 ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29391450
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,899 ден.

SMART цена:
9,262 ден.

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ МОЌНОСТ 1400W ГОТВЕЊЕ СО ТОПОЛ ВОЗДУХ КОНТРОЛА НА ЕКРАК СО ДОПИР 7 ПРОГРАМИ ЗА ГОТВЕЊЕ БЕЗ МАСНОТИИ КАПАЦИТЕТ 4,0л АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ТАЈМЕР ПОБРЗО ГОТВЕЊЕ ДО 30% УНИКАТЕР И МОДЕРЕН ДИЗАЈН ПАТЕНТИРАНА PHILIPS ТЕХНОЛОГИЈА

Слични производи