Техномаркет - AMICA MTS-140 IX

AMICA MTS-140 IX

-32%

Производител: AMICA
Шифра: 29391885
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
14,991 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 77л Soft close Cool front КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ 11 ФУНКЦИИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

Слични производи