Техномаркет - ISKRA HY1302 БЛЕНДЕР

ISKRA HY1302 БЛЕНДЕР

-20%

Производител: ISKRA
Шифра: 29391886
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,363 ден.

БЛЕНДЕР Моќност: 200-300W Напон: 220-240v -50/60 Hz Зафатнина на садот: 0,6л Преносен сад со отвор за пиење Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик Едноставно управување и чистење

Слични производи