Техномаркет - FAVORIT E60A22N

FAVORIT E60A22N

-24%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29391966
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
17,492 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 7 ПРОГРАМИ ЛЕД ДИСПЛЕЈ ТРЕТА ПОЛИЦА ПОСЕБНА ОПЦИЈА ЗА МИЕЊЕ СО ТАБЛЕТИ ОПЦИИ ЗА ЕКСТРА ХИГИЕНА; ЕКСТРА ПЛАВЕЊЕ; ЕКСТРА СУШЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59,8/59,8

Слични производи