Техномаркет - TEFAL EY501815 ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ

TEFAL EY501815 ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ

-39%

Производител: TEFAL
Шифра: 29392037
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,899 ден.

SMART цена:
5,999 ден.

ФРИТЕЗА EASY FRY XL ГОТВЕЊЕ СО ТОПОЛ ВОЗДУХ БЕЗ МАСНОТИИ ДОДАТОК ЗА ГРИЛ ПЕЧЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ГОТВЕЊЕ 1,2л-4,2л АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ТЕМПЕРАТУРА 80-200 СТЕПЕНИ ТАЈМЕР ДО 60 МИНУТИ МОЖНОСТ ЗА ГОТВЕЊЕ БЕЗ ИЛИ СО МАЛКУ МАСЛО потекло: Кина

Слични производи