Техномаркет - FAVORIT BI45I1EN

FAVORIT BI45I1EN

-21%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29392052
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ: 10 СЕТА САДОВИ 6 ПРОГРАМИ, 4 ТЕМПЕРАТУРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ++ ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ЦЕЛОСНО ВГРАДНА КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖУВАЊЕ НА ВРЕМЕТО ЗА МИЕЊЕ (3, 6 И 9 ЧАСА) ПОЛА ПОЛНЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ ИНДИКАТОР ЗА СРЕДСТВО ЗА ПЛАКНЕЊЕ ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д 81,5CM/44,80CM/54,8CM

Слични производи