Техномаркет - WHIRLPOOL ART-98101

WHIRLPOOL ART-98101

-13%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29392420
Достапност: залиха
Редовна Цена:
37,999 ден.

SMART цена:
32,992 ден.

КОМБИНИРАН ВГРАДЛИВ ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 228 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧ 80 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ ЗАМРЗНУВАЧ СО 3 ФИОКИ МЕТАЛНА ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 193,5/54/54,5

Слични производи