Техномаркет - ELECTROLUX EW8-WN261B

ELECTROLUX EW8-WN261B

-16%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29392444
Достапност: залиха
Редовна Цена:
67,999 ден.

SMART цена:
56,998 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ: 10 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ: 6 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1600 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ СО КОНДЕНЗАЦИЈА УРЕД ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВИ ОДЛОЖЕН СТАРТ АВТОМАТСКО СУШЕЊЕ ПАРНИ ПРОГРАМИ ПРОГРАМА ЗА ПЕРЕЊЕ НА ВОЛНЕНИ АЛИШТА СИСТЕМ НА МОТОР: ПОСТОЈАН МАГНЕТ ЕФИКАСНОСТ НА ПЕРЕЊЕ: E Woolmark Blue Wash&Dry ДИМЕНЗИИ: (В X Ш X Д): 85 X 60 X 63,1 MM

Слични производи