Техномаркет - UNION UN-10909 BLACK РЕШО

UNION UN-10909 BLACK РЕШО

-8%

Производител: UNION
Шифра: 29392615
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
2,299 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО МОЌНОСТ 2500W ГОЛЕМИНА НА ПЛОЧИ 18,5cm;15,5cm 5 НИВОА НА ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА БОЈА ЦРНА

Слични производи