Техномаркет - ROWENTA RY7777WH ЧИСТАЧ НА ПАРЕА

ROWENTA RY7777WH ЧИСТАЧ НА ПАРЕА

-15%

Производител: ROWENTA
Шифра: 29392751
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,749 ден.

SMART цена:
21,799 ден.

ЧИСТАЧ НА ПАРЕА МОЌНОСТ 1500W СПРЕМНА ЗА РАБОТА ЗА 30 СЕКУНДИ ACTIVE CALC ФИЛТЕР САД ЗА ВОДА 470мл САД ЗА ОТПАД 300мл ПРИЛАГОДЛИВА ТЕЛЕСКОПСКА РАЧКА ВКЛУЧЕНИ 2 КРПИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ПОДОВИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 7,5м

Слични производи