Техномаркет - WHIRLPOOL TDLR-7220SS EU

WHIRLPOOL TDLR-7220SS EU

-22%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29393143
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
20,992 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7кг ЦЕНТРИФУГА 1200врт/мин ДИСПЛЕЈ Soft Opening system ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Е ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 90/40/60

Слични производи