Техномаркет - MAX HVCC-060 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ЗА АВТОМОБИЛ

MAX HVCC-060 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ЗА АВТОМОБИЛ

-17%

Производител: MAX
Шифра: 29393290
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ЗА АВТОМОБИЛ МОЌНОСТ 60W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 400мл ФИЛТЕР КОЈ ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 3 МЕТРИ 3 ДОДАТОЦИ 2 ЧЕТКИ И ЦРЕВО

Слични производи