Техномаркет - AEG IKB-64301FB

AEG IKB-64301FB

-31%

Производител: AEG
Шифра: 29393361
Достапност: залиха
Редовна Цена:
41,999 ден.

SMART цена:
28,991 ден.

ИНУКЦИСКА ПЛОЧА ФУНКЦИЈА НА ПОЈАЧУВАЊЕ НА МОЌНОСТ Hob2Hood ТАЈМЕР АВТОМАТСКО БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗАШТИТА ОД ДЕЦА БЛОКАДА НА КОМАНДИ

Слични производи