Техномаркет - MOULINEX LM355A10 БЛЕНДЕР

MOULINEX LM355A10 БЛЕНДЕР

-46%

Производител: MOULINEX
Шифра: 29393863
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,699 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 500W КАПАЦИТЕТ НА САД 1,75л 2 БРЗИНИ ФУНКЦИЈА PULSE БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ

Слични производи