Техномаркет - COLOSSUS CSS5436 ЕЛЕКТРИЧНА ЦЕДАЛКА

COLOSSUS CSS5436 ЕЛЕКТРИЧНА ЦЕДАЛКА

-13%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29393869
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА ЦЕДАЛКА МОЌНОСТ 50W 2 ДОДАТОЦИ ЗА ЦЕДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1л

Слични производи