Техномаркет - COLOSSUS CSS5490 МЕЛНИЦА ЗА ОРЕВИ

COLOSSUS CSS5490 МЕЛНИЦА ЗА ОРЕВИ

-29%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29393872
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
999 ден.

МЕЛНИЦА ЗА ОРЕВИ МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА ПОГОДНА ЗА МЕЛЕЊЕ НА ОРЕВИ БАДЕНИ ЛЕШНИЦИ И ДРУГИ ЈАДКАСТИ ПЛДОВИ ЛЕСНО ЧЕСТЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ

Слични производи