Техномаркет - COLOSSUS CSS5352A ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ

COLOSSUS CSS5352A ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ

-40%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29393875
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ЗА ВОДА МОЌНОСТ 2000W КАПЦИТЕТ ЗА ВОДА 1,7л АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЗ КАБЕЛ ЗАШТИТА ОД ПРОТЕКУВАЊЕ ФИЛТЕР ЗА ВОДА

Слични производи