Техномаркет - SAMSUNG BRB-26703 EWW/EF

SAMSUNG BRB-26703 EWW/EF

-19%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29394033
Достапност: залиха
Редовна Цена:
61,999 ден.

SMART цена:
49,992 ден.

ЛАДИЛНИК ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 194л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 72л NO FROST ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР КОМПРЕСОР METAL COOLING ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F ДИМЕНЗИЈА В/Ш/Д 178/54/55

Слични производи