Техномаркет - COLOSSUS CSS5204 РЕШО

COLOSSUS CSS5204 РЕШО

-40%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29394442
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО МОЌНОСТ 2000W КЕРАМИЧКА ПЛОТНА ЛЕД ЕКРАН ТАЈМЕР КОМАДНИ НА ДОПИР

Слични производи