Техномаркет - ARIETE AR1380 ЕСПРЕСО АПАРАТ

ARIETE AR1380 ЕСПРЕСО АПАРАТ

-15%

Производител: ARIETE
Шифра: 29394961
Достапност:
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО МОЌНОСТ 1300W 15 БАРИ МОЖНОСТ ЗА ПОДГОТОВКА НА ЕСПРЕСО МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗА ПОДГОТОВКА НА ЧАЈ ПОДГОТОВКА НА МЛЕЧНА ПЕНА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 25 МИН

Слични производи