Техномаркет - FAVORIT LED TV 32DN4M3T2S2A-11HD SMART

FAVORIT LED TV 32DN4M3T2S2A-11HD SMART

-13%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29394996
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
6,999 ден.

ДИЈАГОНАЛА 32” (80CM) ЕКРАН LED РЕЗОЛУЦИЈА 1366×768 (HD READY) ТЈУНЕР DIGITALEN DVB-T2/S2 ОСВЕТЛУВАЊЕ 200 CD/M2 +/-10% ВРЕМЕ НА ОДГОВОР 8 MS SMART WIRELESS ВГРАДЕН ПОВРЗУВАЊЕ SCART,HDMIX3,VGA,USB X2, ПОДДРЖУВА CL+, WI-FI МОНТАЖА НА ЅИД VESA (200MM X100MM) АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID 11 БОЈА НА РАМКА ЦРНА БРЗИНА QUAD CORE 1.2GHZ МЕМОРИЈА MEMORY 8GB, RAM 1GB ЈАЗИК МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА ОСТАНАТО ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ DVB-C DVB-T2/S2 ЗВУЧНИЦИ 2X10W НОГАРКИ МЕТАЛНИ ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД): 730MM X 470MM X 225 MM ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ (ШXВXД) 730MM × 442MM × 86 MM

Слични производи